GüncelMuğla

“Seydikemer Gelişime Çok Açık ve Güzel Bir İlçe”

Seydikemer Mal Müdürü Reyhan Demir Seydikemer’in gelişime çok açık ve güzel bir ilçe olduğunu söyledi. Seydikemer Mal Müdürlüğüne atanması sonrası göreve başlayan Reyhan Demir’e Seydikemer Esnaf Odası başkanı Harun Sağır hoş geldin ziyaretinde bulundu. Demir Seydikemer’in gelişime açık olduğuna dikkat çekti.

Esnafların sorunları ve oda muhasebe bürosu çalışmaları hakkında bilgilerin paylaşıldığı ziyarette, Seydikemer Esnaf Odası başkanı Harun Sağır; “Müdürlüğümüz Gelir servisi kurulduğu günden itibaren memur arkadaşlarımız ile birlikte iyi bir uyum içerisinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz .Esnaflarımıza göstermiş oldukları iyi niyetli yaklaşımlarından dolayı tüm esnaflarımız adına kendilerine teşekkür ediyorum. Sizlerin tecrübesi ve önderliğinde, işbirliği içinde ilçemize ve esnaflarımıza faydalı hizmetler yapacağımız ümidiyle tekrar hoş geldiniz diyor çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Seydikemer Mal Müdürlüğüne atanan Reyhan Demir; “Nazik ziyaretiniz, müdürlüğümüz çalışanları hakkında güzel düşünceleriniz ve işbirliğiniz için mesai arkadaşlarım adına çok teşekkür ediyorum. Seydikemer gelişime çok açık ve güzel bir ilçe, burayı tercih etmiş olmak ve burada hizmet verecek olmaktan dolayı son derece mutluyum” dedi.

Haber Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu