fethiye habermuğlamuğla haberfethiye haberlerfethiyeden haberlerseydikemer haberhaber seydikemerhaber fethiyeseydikemerKaraçulhaKaraçulha DerneğiÇalışÖlüdenizMuğlaFethiye BelediyesiMuğla BüyükşehirMuskiPatlangıçMUTTAŞMUÇEPMuğla ÜniversitesiFethiye İşletme FakültesiFethiyesporfethiye haberlerkaraçulhaçamköyfethiye körfezifethiye belediyesifethiye kaymakamlığımuğla haberbeşkaza haberenflasyonemeklilikötvdövizakpchpsaadetmhpiyi
DOLAR
33,0828
EURO
36,0658
ALTIN
2.564,58
BIST
11.064,85
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Muğla
Az Bulutlu
36°C
Muğla
36°C
Az Bulutlu
Pazartesi Hafif Yağmurlu
35°C
Salı Az Bulutlu
35°C
Çarşamba Az Bulutlu
37°C
Perşembe Az Bulutlu
38°C

FETHİYE YARIMADASI KOŞUSUNDA DERECEYE GİRENLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

FETHİYE YARIMADASI KOŞUSUNDA DERECEYE GİRENLER ÖDÜLLENDİRİLDİ
16 Nisan 2023 18:56
0
A+
A-

Fethiye’de İlçe Gençlik Ve Spor Müdürlüğü tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen yoğun katılımın olduğu Fethiye Yarımada maratonunda dereceye girenlere madalya ve hediyeleri törenle verildi.

10 ve 18 kilometrelik Fethiye Yarımada maraton koşusunda dereceye girenlere ödülleri Fethiye Beşkaza Meydanında alkışlar arasında gerçekleştirildi.Ödüller Fethiye İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Harun Reşit Yiğit,Deniz Ticaret Odası şube başkanı İlkay Tugay,eski milli atletler ve diğer yetkililer tarafından sunuldu.Yarışmada 10 kilometre erkekler genel klasmanda Bedri Şimşek 1. Mehmet Aydın Gör 2.,Timur Gazızov 3.,10 kilometre kadınlar genel klasmanda Santa Tkhakur 1.Evgenııa Rıazanova 2.ve Tamı Ma’da 3.oldular.18 kilometrelik erkekler genel klasmanda Ahmet Bayram 1.,Muzaffer Taylan 2.,Uğur Pehlivan 3.olurken 18 kilometre kadınlar genel klasmanda Anastasııa Guskova 1.,Gülsen Çerçi 2. Ve Yasemin Türe’de 3.oldular.Ayrıca yaş kategorilerine görededereceye giren 75 sporcuyada madalya ve ödülleri alkışlar arasında sunuldu.Sporcular ödülleri sunulurken büyük heyecan yaşayıp çığlıklar attı.10 kilometrelik kadınlar 70-74 yaş kategorisinde ödül almaya çıkan Marianne 1.olma heyecanından sahnede ödül kürsülerinin üzerine düştü.Bu küçük kaza alkışlarla atlatılıp MarianneTopolski ödülüne kavuştu.Öte yandan Beşkaza meydanındaki bir sokak köpeğininde yarışmacılara takılıp tam 18 kilometrelik etabı onlarla birlikte koştuğu gözlendi.Bir ara su ihtiyacı olduğu hissedilen sokak köpeğine görevliler tarafından su içirildi.Bu görüntülerde yarışmacılar tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

ETİKETLER: , , ,
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.