Fethiye Manşet

Şoförler Odası Başkanı Topçu’dan Saatcı’ya Ziyaret

Şoförler Odası Başkanı Topçu’dan Saatcı’ya Ziyaret
20 Ocak 2014 - 22:09 'de eklendi ve 125 kez görüntülendi.

Şoförler Odası Başkanı Topçu’dan Saatcı’ya Ziyaret

Göreve yeniden seçilen Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hayri Topçu ve yeni yönetim kurulu, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’ya ziyarette bulundu.  Samimi ortamda geçen ziyarette Başkan Saatcı, Hayri Topçu ve yönetim kuruluna başarılar diledi.  Saatcı’nın kendisiyle 30 yıllık arkadaş olduğunu ifade eden Oda Başkanı Hayri Topçu ise, “Biz Başkanımızın seçimlerde de başarılı olmasını diliyoruz. İnşallah böyle olduğu gibi devam edecek” dedi.

“Saatcı’ya cani gönülden başarılar diliyoruz”

Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hayri Topçu ve yeni yönetim kurulu Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’ya ziyarette bulundular. Geçtiğimiz günlerde yapılan ve tek aday olarak çıktığı seçimlerde tekrar oda başkanlığına seçilen Hayri Topçu Başkan Saatcı’ya 30 Mart Yerel seçimlerinde başarılar diledi. Başkan Saatcı’nın her zaman yanlarında olduğunu söyleyen Topçu, “Seçimlerin ardından yönetim kurulunun başkanımızla tanışması açısından bir kaynaşma ziyaretine geldik. Biz zaten başkanımızla 30 – 40 yıldan bu yana tanışıyoruz. Bizim çocukluktan bu yana arkadaşımız. 12 yıldan bu yana da ben görev yapıyorum. Başkanım bir dediğimi de iki etmedi. Biz aynı zamanda Başkanımızın önünde bulunan seçimlerde de başarılar diliyorum. İnşallah böyle olduğu gibi devam eder. Fethiye’mizi inşallah hep beraber bir marka şehir yapmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

“Taban Topçu’dan memnun”

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ise, “Rakipsiz seçim yapan ilk Hayri Başkanım oldu daha sonra ise Esnaf odası da aynı şekilde oldu. Bu aslında iki tane şeyi gösteriyor. İlk önce yönetilen kitleler sizlerden ziyadesi ile mutlu ve size alternatif olacak arkadaşlar da ‘Bu iş ancak bu kadar iyi yapılır’ diyor ve rakip olmuyor.  Seçimle gelen insanlar için bu çok keyifli bir durum. Daha sandığa ilk oy atıldığında sonucu belli olan bir seçim. Tabi bu güveni tabana verebilmekte çok önemli.  Ben Hayri başkanımı, yönetim kurulunu ve başkanımın nezdinde tüm üyeleri cani gönülden tebrik ediyorum. Allah utandırmasın.(FG)şoförler odası ziyaret (1)_640x425 şoförler odası ziyaret (2)_640x425 şoförler odası ziyaret (3)_640x425 şoförler odası ziyaret (4)_640x425

 

 

Etiketler :
Bu Kitap Başucu Kitabıdır
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
seydikemer haber