Fethiye Manşet

Protokol Bayramlaşmasına İlgi Büyük Oldu

Protokol Bayramlaşmasına İlgi Büyük Oldu
07 Haziran 2019 - 16:07 'de eklendi ve 332 kez görüntülendi.

Ramazan Bayramı tatili Fethiye’de de huzurlu ve coşkulu geçiyor. Fethiye Kaymakamlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma törenine ilgi yine yoğun oldu. Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner, halkın bayramını kutlayarak Fethiye’de Ramazan Bayramı tatilinin huzurlu ve sakin geçtiğini belirtip; ”Bölgemizde turist yoğunluğu var ama trafik açısından önemli bir sorun yok” ifadelerini kullandı.

Ramazan Bayramı tatili Fethiye’de de coşkulu ve huzur içinde geçiyor. Fethiye’de sabah 06:23’te kılınan bayram namazının ardından Ramazan Bayramı kutlamaları camilerde başladı. Fethiye Kaymakamlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma törenine bu yıl da ilgi yoğun oldu. Şehit Yüzbaşı Özgür Özekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü salonunda yapılan kamu görevlileri ve Fethiye halkı ile bayramlaşma törenine Kaymakam Muzaffer Şahiner, Fethiye Cumhuriyet Başsavcı Kurtca Eker, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Garnizon Komutanı askerlik şubesi başkanı Sedat Karabay, Jandarma Komutanı Binbaşı Rüştü Şen, Fethiye Emniyet Müdürü Cemil Emre Süel, Ak Parti İlçe Başkanı Bekir Eser, CHP İlçe Başkanı Ali Özgür Kullukçu, MHP İlçe Başkanı Osman Cura, İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Suat Aybek, Dp İlçe Başkanı Osman Buğdaycı, Büyük Türkiye Partisi İlçe Başkanı Perihan Kaplan, Fethiye Müftüsü Hamdi Uzunharman, Fethiye Eski Emniyet Müdürü ve Eski Emniyet Genel Müdür Yardımcı Feyzullah Arslan, FTSO Başkanı Osman Çıralı, Esnaf Odası Başkanı Mehmet Soydemir, Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit, Pazarcılar Odası Başkanı Adem Hıra, daire amirleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. Tüm halkın ve Fethiye’deki misafirlerin bayramını tebrik eden Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner, Ramazan ayının ardından Ramazan Bayramı tatilinin Fethiye’de şimdilik huzurlu bir şekilde geçtiğine dikkat çekti.

”Belli Bir Yoğunluk Var”

Kaymakam Şahiner; ”Ramazan ayı insanların yardımlaştığı birbirine destek olduğu küslerin barıştığı güzel aylar. Bizde Fethiye ailesi olarak güzelliklerle bu ayı idrak ettik. Yardımlaşma dostluklar pekişti. Allah nasip etti, böyle bir bayrama ulaştık. Allah nice bayramlara ulaşmayı nasip etsin, tüm halkımızın bayramını kutluyorum. Fethiye tatil bölgesi olması nedeniyle büyük bir doluluk yaşıyor. Şu ana kadar olumsuzluk bulunmuyor. 1547 polis ve jandarma arkadaşlarımızla huzurlu bir tatil devam ediyor. Her türlü tedbir alınmıştır. Belediyemiz ve kamu kurumları ile istişare yapılmaktadır” dedi.

Karaca ”Olumsuzluk Yok”

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca; ”Fethiye halkının ve tatilcilerin bayramını kutluyorum. Belediye bölgemizde hiç bir sıkıntı yok. Temizlik çalışmaları için takviye tedbirler aldık. Vatandaşlarımızın ve misafirlerimizin huzur içinde tatil yapmaları için belediye birimleri de görevleri başında” ifadelerini kullandı.

Siyasi Partilerin İlçe Başkanlarından Birlik Ve Beraberlik Mesajı

Fethiye’deki bayramlaşma töreninde halkın ve partililerin Ramazan bayramını tebrik eden siyasi parti ilçe başkanları ile oda başkanları sağlık, barış, huzur ve adalet dilediler. Fethiye Şehit Yüzbaşı Özgür Özekin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi salonundaki bayramlaşma törenine katılan siyasi parti ilçe başkanları bir arada oturunca ve kendi aralarında oldukça samimi görüntü verince büyük dikkat çekti.

Oda Başkanları Konuştu

FTSO Başkanı Osman Çıralı ise tüm oda üyelerinin, Fethiye ve Seydikemer halkının Ramazan Bayramını kutlayıp sağlık ve başarılar diledi. Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Soydemir, tüm oda üyelerinin ve Fethiye halkının huzur içinde coşkulu şekilde bayram yaşamasını temenni etti. Fethiye Ziraat Odası Başkanı Kenan Karayiğit, tüm çiftçilerin ve Fethiye halkının bayramını kutladığını bildirdi. Fethiye Pazarcılar ve Manavlar Odası Başkanı Adem Hıra, tüm halkın ve pazarcı esnafının bayramını kutladığını söyledi. Fethiye Muhtarlar Derneği Başkanı Niyazi Canözü de, tüm muhtarların ve Fethiye halkının bayramını kutluyorum diye konuştu.

Haber Merkezi

Etiketler :
Bu Kitap Başucu Kitabıdır
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER