Fethiye Manşet

Muhsin Gümüş Güven Tazeledi

Muhsin Gümüş Güven Tazeledi
28 Şubat 2019 - 11:55 'de eklendi ve 228 kez görüntülendi.

Seydikemer Ziraat Odası’nda kurucu başkan Muhsin Gümüş, yeniden Ziraat Odası Başkanı seçildi. Seydikemer Ziraat Odası 2. Olağan Genel Kurulunda kongreye tek liste ile gitti. Tek liste ile seçime giren Muhsin Gümüş yeniden seçilerek güven tazelemiş oldu.

Tufanlar Düğün Salonu’nda yapılan kongreye Seydikemer Belediye Başkanı ve Başkan adayı Yakup Otgöz, Seydikemer Ak Parti İlçe Başkanı Salih Gümüş, CHP  Belediye Başkan Adayı İbrahim Ertürk , CHP Seydikemer İlçe başkanı Nalan Büyükçoban ,İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Eşref Şen , Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Durmuş Korkmazoğlu, Şoförler Odası Başkanı Mehmet Hadi Çakıroğlu, muhtarlar, muhtar adayları ile Ziraat Odası üyeleri ve davetliler katıldı.

Saygı duruşunda bulunup, İstiklal Marşımızın söylenmesi ile başlayan olağan genel kurulda 21 kişilik meclis üyelerinin yanı sıra yeni yönetim kurulu da belirlendi. Kongre sonucunda Muhsin Gümüş Seydikemer Ziraat Odası Başkanlığına 3. Kez seçildi. Yönetim kuruluna ise; Murat Demir, Talip Karataş, Ramazan Sınır, Birol Özer, Uğur Yıldırım ve Mesut Çalışkan seçildi.

Tek liste ile gidilen seçimin ardından Başkan Gümüş, bir teşekkür konuşması gerçekleştirdi. Ziraat Odası Başkanı Muhsin Gümüş, faaliyet raporunu anlatarak, Seydikemer bölgesine yeni tohum çeşitleri kazandırıldığını ve Ziraat Odası marketinde her türlü tarımsal ihtiyaçların karşılanabildiğini bildirdi.

Ziraat Odası Oda Meclis Üyeleri: Muhsin Gümüş, Yücel Özdemir, Murat Demir, Talip Karataş, Mesut Duman, Muhammed Kabasakal, Gadir Göçen, Ramazan Sınır, İsmail Seyhan, Mesut Çalışkan, Birol Özer, Kadir Mert, Hasan Kırcan, Yusuf Aydın, Havva Keçe, Nurkan Alkaya, İbrahim Altay, Serdal Okka, Emrah Türkmen, Uğur Yıldırım ve Ramazan Kocaözlen.

Etiketler :
Bu Kitap Başucu Kitabıdır
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER