Fethiye Manşet

Kurabiye ve Lolipopa Uyuşturucu Enjekte Etmişler

Kurabiye ve Lolipopa Uyuşturucu Enjekte Etmişler
01 Ekim 2019 - 15:26 'de eklendi ve 333 kez görüntülendi.

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü, Fethiye Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği tarafından yapılan operasyonda uyuşturucu madde ele geçirildi.

FethiyeNarkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri aldıkları bir bilgiyi değerlendirerek ilçe girişinde şok uygulama yaptı.Muğla İl Emniyet Müdürlüğü, Fethiye Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliğince sahadan alınan bir bilginin değerlendirilmesi sonucu önceki gün Fethiye ilçegirişinde yapılan şok uygulamada önce şahısların aracında, sonrasında ikametlerinde adli arama yapıldı.

Gözaltına alınan 2şahsın aracında ve ikametlerinde yapılan adli aramada; 4 parça halinde 25.78 gr Skunk maddesi, 3 adet Uyuşturucu Madde enjekte edilmiş lolipop şeker, 6 adet Uyuşturucu Madde enjekte edilmiş kurabiye, 19 adet Uyuşturucu Madde enjekte edilmiş sallama poşet çay ve 1 adet Esrar karıştırılmış sigara ele geçirildi. Yapılan şok uygulamada gözaltına alınan 2 şahsın uyuşturuculara “lolipop şeker” , “kurabiye” ve “poşet çay” süsü verdikleri dikkat çekti.

TCK 188’den işlem yapılan şüpheliler Y.A ve İ.A gözaltına alınarak, ifade ve sorgu işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edildi. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Y.A. ve İ.A. adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

Haber/Foto: Erkan İlik

Kurabiye ve lolipopa uyuşturucu enjekte etmişler_320x180

Etiketler :
Bu Kitap Başucu Kitabıdır
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER