Fethiye Manşet

“Fethiye’yi Fethiye Yapan Behçet Saatcı’dır”

“Fethiye’yi Fethiye Yapan Behçet Saatcı’dır”
07 Ocak 2014 - 19:51 'de eklendi ve 128 kez görüntülendi.

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’ya bir destekte Fethiye’nin çeşitli mahallelerinde yaşamını sürdüren hanımlardan geldi. Belediye’de bir araya gelen hanımlar Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’ya ziyaret ederek yanında olduklarını ifade ettiler. Başkan Saatcı’nın Fethiye’yi köy görünümünden çıkartıp, modern bir kente dönüştürdüğünü söyleyen hanımlar, Saatcı için seçimlerde çalışmak istediklerini de ifade ettiler.

“Farklı partilerdeniz ama yapılanları görüyoruz”
Başkan Yardımcısı Metin Talaş’ında katıldığı ziyaret samimi ortamda geçerken Başkan Saatcı’yla sohbet eden Fethiyeli hanımlar, yerel seçimlerde partinin hiçbir önemi olmadığını, Başkan Saatcı’nın yaptığı işlerin ortada olduğunu ifade ettiler. Farklı partilerden olduklarını yineleyen ve ziyaret eden hanımlar adına konuşan Mine Ekizoğlu, “Biz Behçet Saatcı’nın yaptığı işleri görüyoruz. Onun ismine oy vereceğiz. Gerekirse Başkanımız için çalışacağız” ifadelerini kullandılar.

“Yapılanlar ortada. Değerlendirme Saygıdeğer Fethiyelilerindir”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ise, “Bu sorumluluk duygunuzdan dolayı teşekkür ediyorum. Aslında artık Fethiye’de yerel siyaset öyle bir hale geldi ki burada siyasi partiler bir tarafa yapılan hizmetler ve bu hizmetleri yapan insanlarla birlikte hareket eden bir şehir bir tarafa oldu. Yeni Büyükşehir yasası ile buradaki olası bir değişikliğin sıkıntılar çıkaracaktır. Çünkü yeni müdürler, yeni büyükşehir ile birleşince sıkıntılar olacak. Böyle bir durumda ise, inanır mısınız? Sizden aldığımız destekle hep beraber gerçekleştirdiğimiz huzurlu ve mutlu insanların şehri ve yaşamaktan keyif alınacak bir mekana doğru olumlu giden bir şehrin bütün hızı kesilir. Yelkenler aşağıya iner. Bu anlamda bu seçim ne beni nede benimle birlikte hareket eden çalışma arkadaşlarımı bir dönem daha bu koltuğa oturtma seçimi değil bu seçim 135 bin kişilik yeni Fethiye’nin kendi kendini değerlendirmesidir” ifadelerini kullandı.

“Partiye bakılmamalı”

Yerel seçimlerde partinin değil kişinin daha çok öne çıktığını ifade eden Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, “Benim siyasi partim A partisi ya da B partisi ben partime oy veririm. Yerel seçimde böyle olmamalı. Yani burada yapılan hizmetler meydanda buna bakılmalı! Zaten dışarıdan gelen ve eğitim seviyesi belli bir düzeyin üzerinde olan insanların olaya bakışı açısı hep böyle” dedi.(FG)

hanımlardan destek (1)_640x427 hanımlardan destek (2)_640x427 hanımlardan destek (3)_640x427 hanımlardan destek (4)_640x427 hanımlardan destek (5)_640x427 hanımlardan destek (6)_640x427

Etiketler :
Bu Kitap Başucu Kitabıdır
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER