Fethiye Manşet

“Fethiye Gazeteciler Derneğinden Cemiyet Temsilciliğine Ziyaret”

“Fethiye Gazeteciler Derneğinden Cemiyet Temsilciliğine Ziyaret”
05 Ocak 2014 - 21:05 'de eklendi ve 162 kez görüntülendi.

Ayrımız Gayrımız Yok, Her Zaman Birlik Ve Beraberlik İçersindeyiz

“Fethiye Gazeteciler Derneğinden Cemiyet Temsilciliğine Ziyaret”

Fethiye’de bazı basın kuruluşlarının bir araya gelerek oluşturdukları kısa adı FGD olan Fethiye Gazeteciler Derneği yönetim kurulu üyeleri; Muğla Gazeteciler Cemiyeti Fethiye temsilciliğine bir nezaket ziyareti gerçekleştirdiler…

Fethiye Gazeteciler Derneği Başkanı Osman Baykuş ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan gazeteciler; Muğla Gazeteciler Cemiyeti Fethiye temsilcisi Erkan İlik’i gazetesinde ziyaret ettiler. Ziyarette; Muğla Gazeteciler Cemiyeti Fethiye temsilci yardımcısı Gökhan Ayyıldız ile Muğla Gazeteciler Cemiyeti Fethiye üyelerinden Adem Güngör bulundular. FGD başkanı Osman Baykuş konuşmasında “Fethiye Gazeteciler Derneği olarak 1 haftadır çeşitli ziyaretler gerçekleştirmekteyiz ve ziyaretlerimizi sürdürmekteyiz. Bu günde hafta sonu olduğu için kendi içimizdeki ziyaretleri yapalım dedik. İlk önce Muğla Gazeteciler Cemiyeti Fethiye temsilcisi Erkan İlik arkadaşımızı ziyaret etmekteyiz. Daha önce yanlış anlaşılmalar olmuştu. Kamuoyunda bu yanlışlıklara açıklık getirmek istiyoruz. Erkan İlik arkadaşımız Muğla Gazeteciler Cemiyetinin Fethiye temsilcisi olmaktadır. Bazıları diyor; siz ayrımısınız şeklinde soruyor. Kesinlikle öyle bir şey yok. Biz Fethiye basını olarak hep birlikteyiz. Bir çatı altındayız. Haberlerde rekabet yapabiliriz ama bunun haricinde kesinlikle ayrımız ve gayrımız yok. Bu amaçla Erkan İlik arkadaşımızı ziyaret ettik. Buradan sonra da Fethiye’de ki diğer basın kuruluşlarına sırayla ziyaretler gerçekleştireceğiz. Hem sohbet ettik hem de 10 Ocak çalışan gazeteciler günü için düzenlemiş olduğumuz yemeğe davet ediyoruz” dedi.

“HER ZAMAN BİRLİK VE BERABERLİK İÇERSİNDEYİZ”

Muğla Gazeteciler Cemiyeti Fethiye temsilcisi Erkan İlik’te konuşmasında “Ben sevgili büyüklerimin bizleri ziyaret etmesinden dolayı son derece mutluyum. Her zaman birlik ve beraberlik içersindeyiz. Özellikle Fethiye’de olması gereken ve yapılması gereken bir tablo ortaya çıkacaktır. Özellikle bundan sonraki süreçte Muğla Gazeteciler Cemiyeti Fethiye temsilcisi ve Fethiye Gazetesi olarak sevgili büyüklerimle birlik ve beraberlik içersinde götürmeye çalışacağız ve götürmek zorundayız. Ziyaretten dolayı sevindim ve mutlu oldum teşekkür ediyorum. Yanlış anlaşılmaların ortadan kalkacağı düşüncesindeyim” dedi.(FG)

IMG_8277_640x288

Etiketler :
Bu Kitap Başucu Kitabıdır
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER