Fethiye Manşet

FBKM 10. yılını kutluyor;

FBKM 10. yılını kutluyor;
02 Şubat 2014 - 19:23 'de eklendi ve 70 kez görüntülendi.

FBKM 10. yılını kutluyor;

‘Bay Cinayettin’ kahkahaya boğdu.

 

Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi 10. Yaşını muhteşem etkinlik ve tiyatrolar ile sürdürmeye devam ediyor. Bu kapsamda Belediye tiyatro topluluğu oyuncularının sahneye koyduğu ‘Alo!.. Biz Komşumuzu Öldürdük’ adlı oyun izleyenleri kahkahaya boğdu.

 

Belediye Tiyatro topluluğu üyelerinin bu oyunda yine usta tiyatroculara taş çıkartması dikkat çekti. Fethiye Belediyesi Kültür Merkezi’nin kuruluşunun 10. yılı etkinlikleri çerçevesinde Belediye Kültür Merkezi Salonu’nda sahneye konulan oyuna büyük ilgi oldu. Aralarında öğretmen, zabıta memuru, ev hanımı ve öğrencilerinde yer aldığı ‘Alo!… Biz Komşumuzu Öldürdük” isimli durum komedisi oyunu izleyenleri hem güldürdü hem de düşündürdü. Şaip Şengel’in yönettiği oyunda Kültür Merkezi Müdürü Muammer Şahin’in yanı sıra Sevda Korkmazgil, Yeliz Yeşil, Tufan Kaçar, Osman Batur Keser, Mustafa Selçukoğlu ve Lütfü Gülcüler’de yer alırken oyunu Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı eşi Nesrin Saatcı ile birlikte izledi. FBKM salonunun tıklım tıklım dolduğu görülürken FBKM’nin 10. Yıl etkinlikleri bir ay boyunca sürecek.  Fethiye Belediyesi sanatçısı Mustafa Selçukoğlu, THM sanatçısı Adem Kazan, Belediye Türk Sanat Müziği korosunun vereceği konserler yanı sıra çocuk oyunları, fotoğraf, halı, vitray ve resim sergileri bir ay boyunca Fethiyeliler ile buluşacak. (FG)

alo biz komşumuzu öldürdük tiyatrosu (3)_640x427 alo biz komşumuzu öldürdük tiyatrosu (4)_640x427 alo biz komşumuzu öldürdük tiyatrosu (5)_640x427

 

Etiketler :
Bu Kitap Başucu Kitabıdır
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER