Fethiye Manşet

BJK Taraftarlar Derneğinden Güzel Kampanya

BJK Taraftarlar Derneğinden Güzel Kampanya
20 Kasım 2017 - 9:06 'de eklendi ve 206 kez görüntülendi.

Eski Bayrak Yerine Yeni Bayraklar

Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği, yıpranmış, eski Türk bayrağını getirene yeni Türk bayrağı hediye ediyor. Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği örnek bir kampanyaya imza attı. Yıpranmış, eski Türk bayrağını derneğe getiren vatandaşlara yeni Türk bayrağını hediye eden Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği, herkesi bağımsızlığımızın sembolü olan Türk bayrağını yenilemeye davet ettiler.

Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu  tarafından yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği olarak başlattığımız “Türk Bayrağı Kampanyamız” ile yıpranmış, eski Türk bayraklarınızı alıp, sizlere yeni Türk bayrağı hediye ediyoruz. Ay Yıldızlı Bayrağımız gökyüzünde dalgalandığı sürece, milletimiz de bu topraklarda özgürce yaşamaya devam edecektir. Sizleri bağımsızlığımızın ve özgürlüğümüzün sembolü olan Türk Bayraklarımızı yenilemeye davet ediyoruz.”

Haber/Foto: Hakan Çelikdemir

Eski Türk bayrağını alıp yenisini veriyorlar (2)_640_360 Eski Türk bayrağını alıp yenisini veriyorlar (4)_640_360 Eski Türk bayrağını alıp yenisini veriyorlar (5)_640_360

Etiketler :
Bu Kitap Başucu Kitabıdır
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER