Fethiye Manşet

Esenköy sakinleri Saatcı için bir araya geldi

Esenköy sakinleri Saatcı için bir araya geldi
31 Ocak 2014 - 19:13 'de eklendi ve 82 kez görüntülendi.

Esenköy sakinleri Saatcı için bir araya geldi

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’ya destek ziyaretleri sürmeye devam ediyor. Bu kapsamda Esenköy sakinleri Başkan Saatcı’ya destek vermek amacıyla kendi aralarında toplanarak, ziyaret gerçekleştirdiler.  Esenköy’den Fethiye’ye her geldiklerinde Fethiye’de bir değişiklik gördüklerini ifade eden Esenköy sakinleri, Başkan Saatcı’ya destek vereceklerini açıkladılar.

Fethiye’de yaptığı hizmetler ile sadece ilçe merkezinde değil, her bölgeden takdir edilen Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, seçim meydanlarına çıkmamasına rağmen vatandaşlardan büyük ilgi görüyor. Fethiye’nin çeşitli bölgelerinde kendi aralarında bir araya gelen Fethiyeliler, Başkanları Behçet Saatcı’ya desteklerini kendisine ziyaret ederek gösteriyorlar. Bu ziyaretlere son olarak Esenköy eklendi. Esenköy’de toplanan kalabalık grup, Başkan Saatcı’yı ziyaret etti.

“Esenköy Saatcı’yı seviyor”

Esenköy’de halkın büyük bir kısmının Başkan Saatcı’ya destek verdiğini ve ziyarete katılmak istediklerini ancak işlerinden dolayı gelemediklerini ifade eden Esenköy sakinleri, Başkan Saatcı’nın herhangi bir sıkıntıları olduğunda her zaman Esenköy’ün yanında olduğunu söylediler. Kalabalık grup adına konuşan Emin Cura, “Başkanımız Behçet Saatcı’nın yaptığı hizmetler ortadadır. Zaten Esenköy halkımız başkanımızı seviyor. Biz başkanımızın yanındayız” ifadelerini kullandı. Başkan Saatcı ve Esenköy’den gelen vatandaşlar samimi bir şekilde sohbet ettiler.(FG)

esenköyden destek ziyareti (3)_640x425 esenköyden destek ziyareti (4)_640x425 esenköyden destek ziyareti (5)_640x425 esenköyden destek ziyareti (6)_640x425

Etiketler :
Bu Kitap Başucu Kitabıdır
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER