GüncelGüncelikiSiyaset

DP Genel Başkanı Uysal Alim Karaca’yı Ziyaret Etti

Ziyarete DP Muğla İl Başkanı Zekai Alper ile Demokrat Partililer katıldılar.

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’yı ziyaret etti. Ziyarete DP Muğla İl Başkanı Zekai Alper, Fethiye İlçe Başkanı Osman Buğdaycı ve yönetimi ile Demokrat Partililer katıldılar. Başkan Alim Karaca, Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal’ı belediye önünde törenle karşıladı. Sosyal mesafe kuralları içerisinde gerçekleşen ziyarette, belediye bandosu ve zabıtası Gültekin Uysal’ı törenle karşıladı. Uysal’a Karaca tarafından belediye girişinde çiçek verildi.

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca; “Geçmişte ülkemize çok büyük katma değer yaratmış olan Demokrat Parti’nin fertlerini ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyorum. Çiftçi çocuğu ve ziraatla uğraşan bir belediye başkanı olarak zamanında onların büyük desteğini görmüştük. Çiftçi dostu olan bir partiyi ve genel başkanı Gültekin Uysal’ı ağırladığım için çok mutlu oldum. Geçmişte siyaset yapan birçok dostumuz burada. Bu demokrasinin en güzel örneğidir. Tarihte de rahmetli Süleyman Demirel bu örneği çok güzel sergilemiştir. Tarihe baktığımız zaman hep demokrasiyi savunan, insanları ötekileştirmeden, ayrıştırmadan siyasi anlayış içerisinde ülkeyi yönetmişti. Şimdi onları minnetle anıyoruz. Ülkemizin şuan kavga etmeyen, barışık insanlara ve yöneticilere ihtiyacı var. Önümüzdeki günlerde demokrasinin yaşandığı güzel günler gelir diye düşünüyorum. Sayın genel başkanımız Gültekin Uysal’ı ve Demokrat Parti yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

DP Genel Başkanı Gültekin Uysal “Öncelikle değerli başkanımız Alim Karaca’ya, meclis üyelerine ve tüm Fethiyeli dostlarımıza saygılar sunuyorum. Fethiye geçmişte bizim sadece siyasi değil, şahsi dostluklarımızın da olduğu bir yerdir. Seçim sonrası gelme fırsatımız olmadı. Tekrar hayırlı olsun diyor ve başarılar diliyorum. Demokrasiyi özümsemiş, geleneklerin temsilcileri olarak hepimizin hedefi bu ülkenin birliği ve beraberliğidir, İnsanların huzur ve refah içerisinde yaşamasıdır. Bugün sıkıntılar var ama şunu biliyoruz; bir tarihi yürüyüş içerisinde bu büyük milletin ve devletin alacağı çok mesafe olduğunu biliyoruz. Bu nedenle demokrasi meşruiyet içerisinde bu rekabetlerin esas olduğunu biliyoruz. Elbette hepimizin farklı mecralarda farklı fikirlerle beraber yürütüyoruz. Önemli turizm bölgelerimizden biri olan Fethiye’nin, ülkemizin içine düştüğü olumsuz durumdan etkilenmesini birinci ağızdan dinleyelim istedik. Tekrardan tüm Fethiyeli, Muğlalı dostlarımızı selamlıyorum” diye konuştu.

Haber Merkezi

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı